Peter Lindblom

Produktions- & marknadschef

Peter.lindblom@bramab.se 0585-59 95 20

Bengt-Göran Soting

Kvalitets- och miljöchef

Bengt-goran.soting@bramab.se 0585-59 95 16

Mikael Johansson

Teknikchef

Mikael.johansson@bramab.se 0585-59 95 15

Jörgen Johansson

Utveckling & projekt

Jorgen.johansson@bramab.se 0585-59 95 11

Simon Winkvist

Ekonomi, löner & administration

Simon.winkvist@bramab.se 0585-59 95 22

Magdalena Carles

Ekonomi & administration

Magdalena.carles@bramab.se 0585-59 95 00

Linda Eriksson

Lager & leverans

lager@bramab.se 0585-59 95 24

Jonatan Olsson

Teamledare & produktionstekniker

Jonatan.olsson@bramab.se 0585-59 95 17

Kristofer Friman

Teamledare & produktionstekniker

Kristofer.friman@bramab.se 0585-59 95 18

Pierre Löfquist

Teamledare & produktionstekniker

Pierre.lofquist@bramab.se 0585-59 95 23

Kontakta oss

Order skickas till: order@bramab.se

LÅT OSS BERÄTTA MER

Fyll i namn och telefonnummer eller e-postadress så hör vi av oss!